ترخیص کالا

ترخیص کالا مبلمان و لوازم خانه

ترخیص کالا مبلمان و لوازم خانه

ترخیص کالا :ترخیص مبلمان یکی از تخصصی ترین امور گمرکی در این صنف می باشد .که شرکت فرازپیما با کادر مجرب خود از امر پرداخت هزینه به مشتریان خود این اطمینان می دهد تا حداقل

پرداختی را داشته باشد.ترخیص کالا مبلمان معمولا از گمرک بازرگان در اسرع وقت می باشد که این شرکت نمایندگی های کارشناس امین خود را در اختیار وارد کنندگان می گذارد.

دقت سرعت صداقت اصول شرکت ماست.

ترخیص کالا

ترخیص کالا پارچه

ترخیص کالا پارچه

ترخیص کالا 2 : واردات وترخیص پارچه تخصص خاص خود را دارد ترخیص کالا پارچه یکی از حساس ترین  امور گمرکی می باشد که که ترخیص کاران مجرب این شرکت با توجه به آنایز های دقیق هر پارچه مشاوره جدیدی به مشتریان و وارد کنندگان محترم می دهد. امر ترخیص پارچه در هر گمرکی از ایران را به ما بسپارید.

پارچه در بدو خرید و ثبت سفارش باید مورد مصرف خود را مشخص نماید.

ترخیص کالا

ترخیص کالا لوازم یدکی

ترخیص کالا لوازم یدکی

ترخیص کالا : لوازم یدکی در گمرک های جنوب کشور به وسیله ترخیص کار های مجرب امین ترخیص می شود .ترخیص لوازم یدکی خودرو سنگین و سبک در گمک خرمشهر ایران با تخفیف های ویژه انجام میشود. نه تنها مراحل ترخیص کالا به عهده شرکت فراز پیما می باشد بلکه بازرسی اجناس در مبدا و دریافت استاندارد های محصول نیز جز برنامه های ترخیص کالا ما می باشد.

ترخیص کالا

ترخیص کالا چوب و MDF

ترخیص کالا چوب و MDF

ترخیص کالا : ترخیص چوب و MDF با آنالیز های گوناگون روش های ترخیص کالا متفاوتی دارد در نتیجه قبل از بار گیری در مبدا با ترخیص کار ای شرکت مشاوره کنید تا ترخیص کالای شما با دقت سرعت و در زمان تحویل مقرر انجام شود.

ترخیص کالا

ترخیص کالا خودرو

ترخیص کالا خودرو

ترخیص کالا : ترخیص انواع خودرو سواری و ترخیص انواع خودرو های سنگین به همراه اخذ مجوز های راه و ترابری و گواهی استاندارد های مربوط در امر ترخیص کالا سرعت کار ترخیص کاران را افزایش می دهد.

ترخیص خودرو سواری/ ترخیص کشنده صفر/ ترخیص کشنده مستعمل/

ترخیص کالا

ترخیص کالا قطعات الکترونیکی

ترخیص کالا قطعات الکترونیکی

ترخیص کالاقطعات الکترونیکی هم از نظر حمل کالا وهم از نظر ترخیص قطعات الکترونیکی دارای حساسیت های زیادی می باشد شما می توانید با شرکت ما تمام موارد آن را با خیال آسوده انجام دهید فقط خرید جنس به عهده شما می باشد حمل و ترخیص کالا را به ما بسپارید.

ترخیص کالا قطعات الکترونیکی مانند انواع برد و مدار چاپی/ IC /رله/

ترخیص کالا

ترخیص کالا لوازم آرایشی بهداشتی

ترخیص کالا لوازم آرایشی بهداشتی

ترخیص کالا : مراحل اخذ مجوز های بهداشت دریافت گواهی های استاندار های مربوط در اسرع وقت توسط کادر مجرب شرکت انجام می شود ترخیص کالا آرایشی بهداشتی اعم از مواد سلولزی ومیکاپ و عطر و... می باشد.قبل از حمل کالابا ترخیص کاران ما مشاوره کنید. 

ترخیص کالا

ترخیص کالا مواد غذایی

ترخیص کالا"مواد غذایی"

ترخیص کالا : مواد غذای اعم از گوشت و مرکبات و میوه دارای مجوز بهداشت و استاندارد هایی همانند حلال می باشد که قبل از ترخیص کالا باید آن ها را ما دریافت کنیم.

شما می توانید برای سهولت در امر واردات کلیه امور در یافت مجوز ها را به شرکت فرازپیما بسپارید.ترخیص کالا مواد غذایی در نوع خود تخصص ویژه دارد به همین دلیل وارد کنندگان محترم باید در هنگام خرید با ترخیص کاران ما مشاور کنند.

ترخیص کالا

ترخیص کالا البسه

ترخیص کالا "البسه"

ترخیص کالا : واردات لباس در چند ساله اخیر حجم چشمگیری داشته و داشتن تجربه ترخیص لباس در رزومه شرکت فرازپیما ترخیص کالا شما را نه تنها سریعتر می کند بلکه هزینه های آن را طبق تعرفه های ویژه انجام می دهد.

ترخیص کالا

ارزش گذاری و ارزش کالای وارداتی

ترخیص کالا

در ترخیص کالا بهای کالا در مبدا وهزینه های جانبی از جمله بیمه . هزینه حمل کالا را ارزش کالا می نامیم ونرخ ارز محاسبه شده برای بهای کالا نرخ ارز روز اظهار می باشد که بانک مرکزی اعلام می کند.
زمانی که مدارک مندرج کالا به گمرک تحویل شود و ارزش مندرجدر اسناد مورد قبول گمرک نباشد ، ارزش کالا وارداتی را یا به وسیله سوابق ترخیص کالا در دفاتر گمرک محاسبه می شود یابر اساس قیمت فروش کالا در بازار داخلی به دست می آیدو یا مانند کالا های مشابه بر خورد می شود.
توضیحاتی که باید در این قسمت داده شود این است که کشور مبده می تواند تولیید کننده مالا یا کشوری که به سفارش آن ، این کالا تولید شده است.
سازمان ذیصلاح صادر کننده گواهی مبدا در ایران ،اتاق بازرگانی و وزارت صنایع و معادن می باشد.

تخلیه و بارگیری

ترخیص کالا

یکی از مراحل حساس ترخیص کالا تخلیه و بار گیری می باشد در زمان واگذاری اجناس وارداتی باید دقت کنیم که قبض انبار در یافتی از انبار گمرک را به ترخیص کار تحویل دهیم شایان ذکر است که قبض انبار المثنی ندارد و فقط یکبار صادر می گردد پس در حفط و نگهداری آن برای ترخیص کالا باید تمام سعیمان را بکنیم.و بعد از در یافت بیجیک در مرحله بار گیری قبض بیجیک حکم سند کالایمان کی باشد به همین دلیل ترخیص کالای وارداتی کلیه مراحل اداری پیوسته با هم می باشد پس ترخیص کار امین می تواند بیشتر موانع ترخیص کالا را از میان بر دارد.

گمرک های مناطق ویژه

  مناطق ویژه مانند مناطق آزاد تجاری شامل مزایای بسباری برای ترخیص کالا می باشد این مزایا را ریس گمرک مناطق ویژه برای جذب سرمایه در منطقه می داند تا با این گونه فرایند های اداری سهم عظیمی از اجناس وارداتی را برای ترخیص کالا به آن منطقه بکشاند.ترخیص کاران مجرب برای تسهیل در روند ترخیص کالا هماره در جستجوی مزایا می باشند تا علاوه بر تسریع امر   ترخیص کالا ، از تخفیف های مناطق ویژه بهرمند شوند.

ترخیص کالا از بازرگان منظقه آزاد ماکو : یکی از مناظق ویژ برای ترخیص کالا می باشد که شرکت فراز پیما مجرب ترین ترخیص کاران را در این منطقه در اختیار دارد.

ترخیص کالا از خرمشهر:گمرک خرمشهر معمولا در زمان های خاص تخفیف های ویژه در اختیار ترخیص کاران قرار می دهد.

 

                      نگهداری کالا قبل از ترخیص کالا

قبل از گزراندن مراحل ترخیص کالا ،کالای مورد نظر در انبار گمرک دپو می شود.

انبار گمرک اعم از محوطه های مسقف یا غیر مسقف و یا سرد خانه می باشد که نسبت به نیاز کالا یکی از این انبار ها مد نظر گرفته می شود.هرگونه نیاز برای ایجاد چنین مکان های دپو را گمرک باگماشتن نیرو های خود میسر می سازد.

باید توجه داشت که قیل از ترخیص کالا بار مورد نظر ما می تواند سه ماه در انبار باشد در صورت در خواست رسمی صاحب کالا می توان حداکثر دو ماه زمان ان را تمدید کنند.باید دقت داشت که هزینه انبار داری در گمرکات به مراتب بیشتر از انبار های عمومی می باشد پس ترخیص کار مورد نظر باید تمامی جوانب آن را در نظر بگیرد.

هزینه انبار داری تا مرحله دریافت بیجک ترخیص کالا محاسبه می شود.

 

 

 

 

دندانپزشک اطفال دندانپزشک کودکان

طراحی سایت و سئو توسط نونگار